virtuves virtuves virtuves virtuves virtuves virtuves
Sākums Produkti Virtuvesmēbeles Sazināties Meklēt Izvēlne

Kontakti

Nogādāsim preces līdz Jūsu mājas un dzīvokļa durvīm un pēc pieprasījuma uzstādīsim jauno tehniku.

Vecās tehnikas utilizācija.

Saņem preci jau tajā pašā dienā.

Drošas piegādes.

Piegāde uztici to mums

Saviem klientiem vēlamies sniegt tikai pašu labāko servisu, tāpēc saviem klientiem piedāvājam individuālu pieeju pirkumu piegādei.Mūsu klientiem preces piegādājam līdz Jūsu mājas un dzīvokļa durvīm, palīdzam novietot un nepieciešamības gadījumā iepriekš vienojoties piedāvājam profesionāla meistara palīdzību tehnikas uzstādīšanai, kā papildus pakalpojumu piegādes laikā.

Lai Jūsu rūpes par preču piegādi paliek mūsu ziņā.

Preču saņemšana:

  1. Preces varat saņemt bez maksas mūsu veikalā, Tērbatas iela 42/44. Ja izvēlaties preces saņemt uz vietas veikalā tad transportēšanas pakalpojumus nodrošināt Jūs.
  2. veikalselectrolux kurjers Jums piegādās preces. Pēc pirkuma noformēšanas vairums preču Jums varam piegādāt jau tajā pašā dienā.
Preču saņemšana:

Ja esat veicis pasūtījumu caur telefonu pēc tā noformēšanas ar Jums sazināsies mūsu konsultants, lai precizētu Jums ērtāko piegādes laiku un preču gaidīšanas laiku, atsevišķos gadījumos preces var nebūt noliktavā, kā rezultātā preču saņemšanas laiks mainās.Saņemot preci Electrolux veikalā, Jums jāuzrāda pirkuma apliecinošs dokuments. Katram pasūtījumam ir numurs un tas ir zināms tikai veikalselectrolux pārstāvjiem un preces pasūtītājam.

Saviem klientiem nodrošinām drošas piegādes, bez starpniekiem un uzņemamies pilnu atbildību par pārvadājamo preci.

JAUTĀ PAR SEV PIEMĒROTU PIEGĀDĪ ZVANOT +371 25454455 VAI PIE PIRKUMA VEIKŠANAS