virtuves virtuves virtuves virtuves virtuves virtuves
Sākums Produkti Virtuvesmēbeles Sazināties Meklēt Izvēlne

Kontakti


Veikals

Electrolux

Laikā kad viss tik ātri mainās, stabilas vērtības rada drošības sajūtu. Jau 25 gadus Veikals Electrolux Saglabājis savu adresi Tērbatas ielā 42/44. Plašais augstas kvalitātes sadzīves tehnikas klāsts, ļauj veikala Electrolux Klientiem izvēlēties sev piemērotāko. Electrolux veikalā var ne vien iegādāties sadzīves tehniku, bet arī individuāli izstrādāt inovatīvus risinājumus virtuves mēbelēm, kā arī satikt darbiniekus, kas šeit strādā jau no pašiem Veikala Electrolux pirmsākumiem.

Mūsu

Misija

Veikals Electrolux saviem klientiem vēlas piedāvāt un piedāvā tikai labāko un pieprasītāko no sadzīves tehnikas preču klāsta. Būt par sadzīves tehnikas preču tirdzniecības līderi, piedāvājot saviem klientiem ne tikai nopirkt preces, bet arī individuālās konsultācijas, profesionālus padomus un rast risinājumu jebkurām klienta vēlmēm.

Pilns

Serviss

Iespējams, ka Veikalā Electrolux Jūs saņemsiet pilnu servisu un vairāk. Ar to mēs domājam, jau pie preču izvēles mūsu profesionālie konsultanti būs tie, kas ieteiks, atradīs Jums piemērotāko risinājumu, parūpēsies par visām formalitātēm un preces saņemšanu ar piegādi līdz Jūsu mājas durvīm ar vecās tehnikas izvešanu par to iepriekš vienojoties.

Kā papildus pakalpojumu preču piegādei un servisam, mēs piedāvājam Jums drošu jaunās tehnikas uzstādīšanu, ko veic sertificēts meistars. Pieteikt šo pakalpojumu varat pie mums veikalā vai zvanot pa numuru – +371 25454455