virtuves virtuves virtuves virtuves virtuves virtuves
Sākums Produkti Virtuvesmēbeles Sazināties Meklēt Izvēlne

Kontakti

PIEGĀDE

Saviem klientiem vēlamies sniegt tikai pašu labāko servisu, tāpēc saviem klientiem piedāvājam individuālu pieeju pirkumu piegādei.

Mūsu klientiem preces piegādājam līdz Jūsu mājas un dzīvokļa durvīm, palīdzam novietot un nepieciešamības gadījumā iepriekš vienojoties piedāvājam profesionāla meistara palīdzību tehnikas uzstādīšanai, kā papildus pakalpojumu piegādes laikā.

Lai Jūsu rūpes par preču piegādi paliek mūsu ziņā.

Preču saņemšana:

Preces varat saņemt bez maksas mūsu veikalā, Tērbatas iela 42/44. Ja izvēlaties preces saņemt uz vietas veikalā tad transportēšanas pakalpojumus nodrošināt Jūs.

veikalselectrolux kurjers Jums piegādās preces. Pēc pirkuma noformēšanas vairums preču Jums varam piegādāt jau tajā pašā dienā.

Preču saņemšana:

Ja esat veicis pasūtījumu caur telefonu pēc tā noformēšanas ar Jums sazināsies mūsu konsultants, lai precizētu Jums ērtāko piegādes laiku un preču gaidīšanaslaiku, atsevišķos gadījumos preces var nebūt noliktavā, kā rezultātā preču saņemšanas laiks mainās.

Saņemot preci veikalā, Jums jāuzrāda pirkuma apliecinošs dokuments. Katram pasūtījumam ir numurs un tas ir zināms tikai veikalselectrolux pārstāvjiem un preces pasūtītājam.

Saviem klientiem nodrošinām drošas piegādes, bez starpniekiem un uzņemamies pilnu atbildību par pārvadājamo preci.

SERVISS

Iespējams, ka Veikalā Electrolux Jūs saņemsiet pilnu servisu un vairāk. Ar to mēs domājam, jau pie preču izvēles mūsu profesionālie konsultanti būs tie, kas ieteiks, atradīs Jums piemērotāko risinājumu, parūpēsies par visām formalitātēm un preces saņemšanu ar piegādi līdz Jūsu mājas un dzīvokļa durvīm ar vecās tehnikas izvešanu par to iepriekš vienojoties.

Kā papildus pakalpojumu preču piegādei un servisam, mēs piedāvājam Jums drošu jaunās tehnikas uzstādīšanu, ko veic sertificēts meistars. Pieteikt šo pakalpojumu varat pie mums veikalā vai zvanot pa numuru – +371 25454455

PREČU GARANTIJA:

Piedāvājot saviem klientiem Eiropas labākos ražotājus, mēs arī nodrošinām labāko kvalitāti ar preču garantiju līdz 2 gadiem. Preču garantija tiek noformēta preces iegādes brīdī, izsniedzot Jums garantijas talonu.

PREČU REMONTS UN SERVISS:

Jebkurai Jūsu nopirktajai preces mēs izsniedzam līdzi garantijas talonu līdz diviem gadiem. Preču bojājumu gadījumā Jūs varat vērsties ar pirkuma čeku un garantiju pie mums veikalā – Tērbatas iela 42/44, Rīgā.

Pagarinātā

preču garantija


Pagarinātā preces aizsardzība pret ražošanas defektiem.

Izbaudiet savas ierīces lietošanu bez problēmām visā tās eksplautācijas laikā!

Ja esat iegādājies Pagarināto garantiju un Jūsu pirkumam ir garantijas bojājumi pēc ražošanas garantijas perioda beigām, Jūsu pirkumu saremontēsim vai samainīsim pret līdzvērtīgu (ja remonts nav iespējams).

Pagarinātā garantija ir līdzvērtīga ražotāja garantijai, tikai garantijas termiņš ir ilgāks – pēc izvēles no 1 līdz 2 gadiem.

Papildus pagarināto pirkuma garantiju nodrošina veikalselectrolux.

To var iegādāties pie pirkuma noformēšanas samaksājot 10% vai 20% no preces cenas, atkarībā no izvēlētā pagarinātās garantijas termiņa.