VAKANCES

Veikals Electrolux piedāvā plaša klāsta sadzīves tehniku, kā arī individuāli izstrādā inovatīvus risinājumus virtuves mēbelēm ar 25 gadu pieredzi Latvijā un mēs esam profesionāla kolēģa meklējumos!

Vai esi domājis par darbavietu vienā no vecākajiem un pieredzes bagātākajiem sadzīves tehnikas veikaliem Latvijā? Veikaliem, kurā strādā darbinieki no tā pašiem darbības pirmsākumiem? Strādāt profesionālā kolektīvā, ar konkurētspējīgu atalgojumu un atsaucīgu priekšnieku?

Tad šī darbavieta ir domāta tieši Tev!

 

TIRDZNIECĪBAS SPECIĀLISTS

Par Tevi: Komunikācija un pārdošana ir Tava stiprā puse. Spēj ātri un viegli rast kopīgu valodu gan ar latviešu valodā, gan krievu valodā runājošiem klientiem.

Novērtēsim to ja, papildus lieliskām komunikācijas prasmēm Tev ir būs zināšanas par sadzīves tehnikas piedāvājumiem, aktualitātēm un to īpašībām.

Jābūt patiesai vēlmei palīdzēt klientiem atrast nepieciešamo, ieteikt labāko un uzklausīt!

Pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību!

• Pilnas slodzes darbs, maiņu darbs (veikals strādā arī sestdienās)
• Darbavieta: Rīga, centrs
• Darbs var ietvert smagu priekšmetu pārvietošanu

No potenciālajiem kolēģiem, ar pieredzi tirdzniecības sfērā, sagaidām CV. Ja tev vēl nav pieredzes tirdzniecības sfērā, bet tevī mīt liels potenciāls, sagaidām no tevis CV un motivācijas vēstuli! Pieteikumu sūti uz e-pastu: personals@veikalselectrolux.lv Atbildes tiks sniegtas kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu.

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX