PAR MUMS

Veikals Electrolux

Laikā kad viss tik ātri mainās, stabilas vērtības rada drošības sajūtu. Jau 25 gadus Veikals Electrolux Saglabājis savu adresi Tērbatas ielā 42/44. Plašais augstas kvalitātes sadzīves tehnikas klāsts, ļauj veikala Electrolux Klientiem izvēlēties sev piemērotāko. Electrolux veikalā var ne vien iegādāties sadzīves tehniku, bet arī individuāli izstrādāt inovatīvus risinājumus virtuves mēbelēm, kā arī satikt darbiniekus, kas šeit strādā jau no pašiem Veikala Electrolux pirmsākumiem.

Atsauksmes, ierosinājumi vai jautājumi

Piekrītu, ka Veikals "Electrolux" SIA "H 220", reģistrācijas numurs 50003633481, TĒRBATAS IELA 42/44, RĪGA, LV1011 veiks manu personas datu apstrādi saziņai un informācijas sūtīšanai.

MISIJA

Veikals Electrolux saviem klientiem vēlas piedāvāt un piedāvā tikai labāko un pieprasītāko no sadzīves tehnikas preču klāsta. Būt par sadzīves tehnikas preču tirdzniecības līderi, piedāvājot saviem klientiem ne tikai nopirkt preces, bet arī individuālās konsultācijas, profesionālus padomus un rast risinājumu jebkurām klienta vēlmēm.

SERVISS

Iespējams, ka Veikalā Electrolux Jūs saņemsiet pilnu servisu un vairāk. Ar to mēs domājam, jau pie preču izvēles mūsu profesionālie konsultanti būs tie, kas ieteiks, atradīs Jums piemērotāko risinājumu, parūpēsies par visām formalitātēm un preces saņemšanu ar piegādi līdz Jūsu mājas durvīm ar vecās tehnikas izvešanu par to iepriekš vienojoties.

Kā papildus pakalpojumu preču piegādei un servisam, mēs piedāvājam Jums drošu jaunās tehnikas uzstādīšanu, ko veic sertificēts meistars. Pieteikt šo pakalpojumu varat pie mums veikalā vai zvanot pa numuru – +371 25454455

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX