LĪZINGS

Veikals Electrolux Jums sniedz iespēju iegādāties jebkuru no Jūsu izvēlētajām precēm uz Bezprocentu līzingu. Līzinga iespējas sākot no 3 mēnešiem!

Ieguvumi pērkot un noformējot preces uz līzinga pie mums:

  • Iespējams noformēt vairākas preces vienā maksājumā
  • Īpaši nosacījumi pērkot preces komplektā
  • Piedāvājumi ar 0% pirmo iemaksu
  • Bezprocentu līzings – atmaksā tikai preces vērtību, bez papildus procentiem
  • Līzinga iespējas sākot no 3 mēnešiem līdz pat 3 gadiem

Piedāvājot Jums vairāk iespēju tagad un vienmēr Līzingu varēsiet saņemt ne tikai sadzīves tehnikai, bet arī virtuves mēbelēm kopā ar sadzīves tehniku uz Jums izdevīgiem nosacījumiem.

To ir iespējams noformēt uz vietas mūsu veikalā Tērbatas ielā 42/44 vai pieteikt to mūsu mājaslapā. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu konsultantiem pa telefona numuru – 25454455.

NEGAIDI UZ SEV VĒLAMO PRECI! PĒRC TAGAD
IZDEVĪGI-ĀTRI-VIENKĀRŠI
JAUTĀ MUMS
Atsauksmes, ierosinājumi vai jautājumi

Piekrītu, ka Veikals "Electrolux" SIA "H 220", reģistrācijas numurs 50003633481, TĒRBATAS IELA 42/44, RĪGA, LV1011 veiks manu personas datu apstrādi saziņai un informācijas sūtīšanai.

PREČU GARANTIJA

Piedāvājot saviem klientiem Eiropas labākos ražotājus, mēs arī nodrošinām labāko kvalitāti ar preču garantiju līdz 2 gadiem. Preču garantija tiek noformēta preces iegādes brīdī, izsniedzot Jums garantijas talonu.

PREČU REMONTS UN SERVISS

Jebkurai Jūsu nopirktajai preces mēs izsniedzam līdzi garantijas talonu līdz diviem gadiem. Preču bojājumu gadījumā Jūs varat vērsties ar pirkuma čeku un garantiju pie mums veikalā – Tērbatas ielā 42/44, Rīgā.

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI
Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX